Forma na léto? Fitness Luky otevírá!

Fitness Luky

Nabídka sportů ve Fitness Luky

Ve Fitness Luky si přijdou na své milovníci rozmanitých sportovních aktivit. Nabízíme moderně vybavenou posilovnu s širokou škálou strojů a volných vah, kde si můžete dát pořádně do těla. Pro ty, kteří preferují skupinové lekce, máme pestrý program zahrnující zumbu, pilates, jógu, spinning a mnoho dalších. Naše lekce vedou zkušení instruktoři, kteří vám pomohou s motivací a správnou technikou cvičení. Po náročném tréninku si můžete odpočinout v našem relaxačním centru s bazénem a saunou.

Cvičení pro začátečníky i pokročilé

Ať už s jógou začínáte, nebo už máte něco za sebou, existuje nepřeberné množství cviků, které můžete zařadit do své praxe. Pro začátečníky je ideální začít s pozdravem slunci, pozicí hory nebo pozicí dítěte. Tyto cviky vám pomohou se seznámit se základními principy jógy a posílit vaše tělo. Pokročilí jogíni se můžou pustit do náročnějších ásan, jako je pozice vrány, stoj na hlavě nebo pozice lotosu. Důležité je naslouchat svému tělu a necvičit přes bolest. Pravidelným cvičením jógy získáte sílu, flexibilitu, rovnováhu a klid mysli.

Skupinové lekce ve Fitness Luky

V našem fitku si užijete spoustu zábavy při skupinových lekcích, které vedou zkušení a energicí nabití instruktoři. Vybrat si můžete z pestré nabídky, která zahrnuje dynamické lekce jako je Zumba, kruhový trénink nebo Tabata, ale i klidnější formy cvičení jako je Pilates, Jóga či zdravotní cvičení. Skupinové lekce jsou skvělým způsobem, jak si dát pořádně do těla, poznat nové lidi a načerpat motivaci do dalšího cvičení. Rozvrh lekcí se pravidelně aktualizuje a najdete ho na našich webových stránkách nebo přímo ve fitku.

Otevírací doba a kontakty

Náš obchod vás vítá každý všední den od 9:00 do 18:00 a v sobotu od 10:00 do 14:00. V neděli a o státních svátcích máme zavřeno. Pokud máte jakékoli dotazy ohledně našich produktů nebo služeb, neváhejte nás kontaktovat telefonicky na čísle +420 123 456 789 nebo emailem na adrese info@example.cz. Náš tým vám rád zodpoví všechny vaše dotazy a poskytne vám veškeré potřebné informace. Těšíme se na vaši návštěvu!

Ceny a typy permanentky

Nabízíme několik typů permanentek, které se liší délkou platnosti a rozsahem služeb. Pro příležitostné návštěvníky je ideální jednodenní permanentka. Zákazníci, kteří plánují pravidelnější návštěvy, mohou využít zvýhodněné ceny týdenních, měsíčních nebo ročních permanentek. Pro rodiny s dětmi nabízíme speciální rodinné permanentky s možností volného vstupu pro děti do určitého věku. Studenti a senioři mohou využít slevy na základě předložení platného průkazu. Permanentku si můžete zakoupit online na našich webových stránkách nebo přímo na pokladně.

Proč trénink ve Fitness Luky?

Hledáte fitko, kde se na vás budou trenéři opravdu soustředit a pomůžou vám dosáhnout vašich cílů? Ve Fitness Luky nejste jen číslo. Nabízíme individuální přístup ke každému klientovi a sestavujeme tréninkové plány na míru. Ať už chcete zhubnout, nabrat svalovou hmotu nebo se jen cítit lépe, u nás jste na správném místě. Naše moderní prostory jsou vybaveny špičkovým vybavením a panuje v nich přátelská atmosféra. Přijďte si zacvičit a přesvědčte se sami!

Atmosféra a prostředí fitka

Při

Recenze a zkušenosti klientů

Naše služby si získaly oblibu u široké škály klientů. Pravidelně se setkáváme s pozitivními ohlasy na profesionalitu našeho týmu, rychlost dodání a příznivé ceny. Zákazníci oceňují také naši vstřícnost a ochotu pomoci s jakýmkoliv problémem. Snažíme se budovat dlouhodobé vztahy a být pro naše klienty spolehlivým partnerem. Reference od našich spokojených zákazníků si můžete přečíst na našem webu. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá, a proto uvítáme, když se s námi podělíte o své zkušenosti.

Publikováno: 02. 06. 2024

Kategorie: sport

Autor: MarekTakac

Tagy: fitness luky | informace o fitness centru luky